Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Mainských mývalích koček

Klubová výstava německých dog Tulln - Rakousko (27.09.2008)
Dne 27.09.2009 jsem se zúčastnil klubové výstavy německých dog v Rakousku. Posuzoval zahraniční rozhodčí ze země původu plemene německých dog pan Horst Fischbach, kterému jsem se moc líbil. V kruhu jsem byl s bráškou Destinem a De Peyracem, celkem nás bylo ve třídě mladých šest psů. Udělal jsem pánečkovi obrovskou radost, protože jsem tuto třídu vyhrál a získal titul Rakouský klubový vítěz mladých 2008. To ještě není všechno, pak se utkali ještě  všichni mladí o titul, nejhezčí mladý jedinec klubové výstavy, o to zajimavější že mezi těmito jedinci byl i můj bráška DRACULA Silva Tarok, který taktéž získal titul Rakouský klubový vítěz mladých 2008. Titul nejhezčí mladý jedinec Rakouské klubové výstavy 2008 jsem vyhrál já DEPARDIE Silva Tarok, takže jsem z této výstavy odjížděl s obrovským úsměvem na tváři, byl to prima pocit udělat pánečkovi radost.
Evropská výstava Budapešť - Maďarsko (04.10.2008)
Na tuto výstavu jsem jel s pánečkem já a moje teta Bizzaré zapresentovat naší chovatelskou stanici Silva Tarok a samo i české dogynky a myslím si že jsme měli obrovský úspěch!!!. Jo málem bych zapoměl na ségru Desiré, ta se také zúčastnila.Posuzovala nás paní Karina Le Mare z Belgie, ve třídě mladých nás bylo 14 psů!!! S pánečkem jsme už sehraná dvojka, pěkně jsme zaběhali i ten výstavní postoj jsem zvládli, paní rozhodčí jsem se taky moc líbil, akorát říkala, že bych měl přibrat no a výsledkem bylo,že jsem se umístili na krásném 2.místě ze známkou výborný, takže mě jen o vlásek utekl titul Evropský vítěz mladých, ale i tak velký úspěch více Evropský vítěz mladých 2008. Teta Bizzaré na to, že byla ve víc jak výborné výživné kondici se ze 13fen ve třídě otevřené umístila na krásném 5.místě.
Měli jsme všichni obrovskou radost!!!

Mezinárodní výstava Insbruck - Rakousko (11.01.2009)
Takovou dálku jsme se s pánečkem a mamkou Aurorkou vydali na mezinárodní výstavu do Rakouského Insbrucku. Posuzovala Italská rozhodčí Orieta Zilli.Ve třídě mladých jsem se utkal se svým bráškou Destinem, vítěz mohl být jen jeden a pro mou velkou radost jsem to byl já, příště to může být naopak. Takže jsme domů odjížděli já s titulem Jugendbester a moje maminka Aurorka získala titul CACA ,
 takže to byla úspěšná výprava.

Mezinárodní výstava Bratislava - SK (09.05.2009)
Krásné počasí a dobrá atmosféra nás přivítala v Bratislavě. Na tuto výstavu jsme jeli tři já, bráška Dracula a naše teta Bizzaré, jo ať neopomenu sourozence Dizču a Destinka , posuzoval nás Maďarský posuzoval pan Szabó Sándor. Já jsem byl v mezitřídě, kterou jsem vyhrál a získal titul CAC, ale můj bráška Dracula ten zaperlil, získal také titul CAC, pak vyhrál ze všech psů, získal titul CACIB a nakonec se utkal s tetou Bizzaré, která získala také CACIB o titul BOB - Vítěz plemene, který vyhrál téké bráška Draculka!!! Musím podotknou, že já jsem o titul CACIB nešel, málo rukou, prostě mě obětovali, ale i tak mám velkou radost z Draculového úspěchu.
Moc mu tímto gartulujeme.

Mezinárodní výstava Bratislava - SK (10.05.2009)
Mezinárodní výstava NITRA - SK (07.06.2009)
Na tuto výstavu jsme se vydali malým autíčkem, protože náš staroušek Méďa vypověděl službu, musel  na opravu,takže jsem se celou cestu mačkal se spolujezci bráškou Draculou , který zabodoval a vyhrál mezitřídu a tetou Bizzaré, která se nemohla zústat pozadu a vyhrála třídu šampiónů. Byl jsem z cesty celej otrávenej, v kruhu v mezitřídě jsme byli čtyři psy, moc jsem pravda neměl chuť se vystavovat, ale když jsem věděl, že udělám pánečkovi radost on se táák snažil a panička na mě volala jak o život, zaběhal jak to nejlépe šlo a umístil jsem se na krásném 2.místě a získl titul res.CAC. Tuto výstavu posuzoval předseda Maďarského klubu německých dog Korosz Andrasz, takže si tohoto výsledku moc vážím.
Je ze mě dospělák a krycí pes
Bonitace-uchovnění, Obora u Poděbrad (31.05.2009)
Této bonitace jsem se také zúčastnil  já Depardie Silva Tarok ve svých 19 měsících. Protože můj páneček dbá na zdraví mojich budoucích potomků, nechal mě udělat DKK (dysplazie kyčelního kloubu) a genetiku. Dysplazie dopadla výborně, DKK 1-1 což je skoro nejlépe jak mohlo. Proto jsem byl uchovněn podle Eu.DDC, což znamená že můžou za mnou přijet nevěsty z celé Evropy a to i ze zemí kde je dysplazie povinná.  Kopie dysplazie a testu DNA najdete v sekci moje zdraví.
Mezinárodní výstava Kraków - SK (27.06.2009)
Po kratší pauze mě pánečkové vytáhli opět na výstavu a dokonce do Polska, kde jsem byl vůbec poprvé. Počasí nám moc nepřálo,celý den pršelo, než jsem šel do kruhu vypadal jsem jak kdybych vylezl ze sprchy. Posuzoval pan Yochai Barak až z Izraele, který mě důkladně prohmatal, panička mu chtěla ukázat moje zoubky, ale ne, on sám se chtěl podívat. Ve třídě otvřené jsem dostal známku výbornou a svůj první titul CWC, ze kterého měli moji pánečkové velkou radost a samo i já. Pak šli psy vítězové jednotlivých tříd o titul CACIB, no byla to pěkná konkurence, ale já jsem zabojoval a získal res.CACIB. Pan rozhodčí mě před paničkou moc vychválilProtože pes , který získal titul CACIB je již Interšampiónem, přechází tento titul na mě :-) Juhůůů mám prvního CACIBA!!!! Nemusím říkat, že rastost moje i mích pánečků se stonásobila.
depardie-krakow-27-06-2009-2.jpg
Národní výstava Hasselroth - D (12. července 2009)
S pánečkem jsme si udělali výlet na výstavu do německého Hasselrothu, kterou posuzoval pan MVDr.Milan Štourač. Cesta byla docela dlouhá 850km, tak jsem si cestou pořádně schrupnul. Páneček mě vystavoval v mezitřídě, oba jsme se moc snažili pěkně zaběhat a vystavit se. Byl jsem oceněněn známkou výborná a získal jsem titul
VDH CAC.
 
Mezinárodní výstava Oberwart - A (19. července 2009)
Této výstavy se moje chovatelská stanice zúčastnila v hojném počtu 5 psů. !!!POZOR!!! moje teta Bizzaré touto výstavou ukončila INTERCHAMPIONA !!! A já nemohl zústat pozadu, že. Byl jsem vystavován v mezitřídě, i když ten postoj nebyl ideální tak jsem si pěkně zaběhal a od rakouského posuzovatele pana Ing.Bierwolf Hanse jsem byl oceněn známkou výborná a získal titul CACA, kterým jsem dokončil Junior šampióna. Takže se pišním titulem RAKOUSKÝ JUNIOR ŠAMPIÓN.
Mezinárodní výstava Split - HR (24.07.2009)
Tato výstava byla zvláštní v tom, že se konala večer, což bylo super v těch vedrech, které jsou v Chorvatsku. Byla zde pěkná konkurence z Italie, německa a z Česka nesmím zapomenou na své brášky Draculu a Destina. Posuzoval  polský rozhodčí pan Andrzej Kazmierski, kterému jsem se opravdu moc líbil. !!!POZOR!!! moje maminka AURORA touto výstavou ukončila INTERCHAMPIONA !!!musím prozradit , že panička i plakala jak byla šťastná. Já jsem byl vystavován ve třídě otevřené, kde jsem se opravdu pěkně předvedl a byl oceněn známkou výborná 1, získal titul CAC. No ale tím můj úspěch ještě neskončil, pak jsem jsem se utkal s konkurencí a bráškama o titul CACIB, který jsem získal JÁ!!! Naše radost byla obrovská. Pak to ještě pokračovalo, šel jsem s konkurencí, v které byla i moje maminka o titul BOB-Vítěz plemene. POZOR !! Obrovský úspěch titul BOB jsem vyhrál já a tím jsem se stal celkovým vítězem pro  barevný raz černá a skvrnitá. Juchůůůůůů nemusím psát jak jsme se radovali
Depardie Silva Tarok 21 měsíců
Depardie Silva Tarok 21 měsíců
Mezinárodní výstava Bratislava - CZ (15.08.2009)
Tuto výstavu posuzoval český rozhodčí pan Vladimír Adlt, kterému jsem se zrovna moc nelíbil. V  mezitřídě jsme byli tři, pěkně jsem zaběhal i předvedení v postoji ušlo. Byl jsem oceněnen známkou výborná v pořadí třetí. moje panička  říká "Pro pánečka je jeho doga ta nejhezčí a pro rozhodčího v kruhu nemusí být nejlepší" Potom jsem se ještě s bráškou Destinem a tetou Bizzaré zúčastnili v závěrečném defilé soutěže o nejlepší chovatelskou skupinu celé výstavy. A POZOR!!!
 naše chovateská stanice Silva Tarok Vyhrála I.místo,
nemusím říkat, že radost byla obrovská!!!!
Mezinárodní výstava Bratislava - CZ (16.08.2009)
Tak a byl tu druhý den, posuzovala slovenská rozhodčí paní MVDr. Gabriela Ridarčíková. Opět jsme byli v mezitřídě tři, ti stejní psi a paní rozhodčí měla jiný názor. Tentokrát mě vystavoval páneček, pěkně jsme zaběhali, postoji jsem se pěkně předvedl, byl jsem oceněn známkou výborný 2 a s titulem res.CAC.
40. Klubová výstava německých dog Šiklův Mlýn - CZ (22.08.2009)
Český klub německých dog oslavil krásné výročí 80 let!!! Tato výstava byla opravdu na vysoké úrovni, konala se v krásném prostředí Western městečka, kdyby jen počasí trošku víc přálo, nechybělo by už nic k dokonalosti. Sjeli se zde dogy z 19 zemí celkem 332 psů, konkurence byla krásná bylo se na co dívat. Barevný ráz černý posuzoval  německý rozhodčí pan Horst Fisbach, kterému jsem se musel opravdu moc líbit.V mezitřídě nás  bylo celkem 9 psů, mezi konkurenty i můj bráška Destino Silva Tarok . Vystavovala mě panička, které nebylo zrovna nejlépe po včerejším večírku, ale zabojovali jsme!!! Pozor!!! krásný úspěch já jsem tuto třídu vyhrál, byl jsem oceněn známkou výborná 1 s titulem CAC a hned zamnou bráška výborný 2 s titulem res.CAC, prostě pohádka.
depardie-klubovka-2009.jpg
Eu.DDC Šilkův Mlýn - CZ (23.08.2009)
Tento den se již počasí umoudřilo a vládla dobrá nálada a byla super atmosféra. Výstava se opravdu povedla,zúčastnilo se celkem 334 dogoušků!!! Barevný ráz černý posuzoval  francouzský rozhodčí pan David Gattegno. V mezitřídě nás  bylo opět celkem 9 psů, mezi konkurenty i můj bráška Destino Silva Tarok .Pan rozhodčí bral posuzování opravdu důsledně, stál jsem jako socha ani jsem se nepohnul, ale běh už nebyl tak zvládnutý, moc se mě nechtělo. Musel jsem panu rozhodčímu líbit, ale můj bráška víc, protože jsem se zase umístil, byl jsem velmi dobrý 4 a předemnou Destino velmi dobrý 3. POZOR moje sestřička Dynastie vyhrála mezitřídu s oceněním výborná 1 s titulem CAC, moc se panu rozhočímu líbyla, dokonce si jí i fotil. Abych nezapoměl na druhou sestřičku Desiré, která byla velmi úspěšná po oba dva dny, byla Výborná 2 s titulem res.CAC, prostě paráda!!! Odjížděli jsme s úsměvem ve tváři, unavení, ale šťastní.
depardie-euddc-2009.jpg
Mezinárodní výstava Mladá Boleslav - CZ (30.08.2009)
Tuto výstavu posuzoval český rozhodčí pan MVDr. Milan Štourač. Ve třídě otevřené jsme byli dva já a můj bráška Destino Silva Tarok. Byl jsem oceněn známkou Výborná 1 s titulem CAC a bráška výborný 2 res.CAC. Pozor obrovský úspěch!!! Získal jsem titul CACIB atím jsem splnil další podmínku (třetí) zem pro udělení titulu interšampion, teď už jen počkat rok a den a mít štěstí.
depardie-30-08-2009-108-2.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one